Doprava

Zásilková společnost DPD

Přepravní společnost DPD doručují zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení objednávky. Potvrzení Vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z Vaší objednávky skladem. Zboží na další den zasíláme každý pracovní den, pokud je objednávka přijata do 18:00.

V případě poškození balíku při přepravě DPD službou poskytneme 100% náhradu zboží! Další výhodou je doručení přímo domů, přičemž Vás řidič telefonicky kontaktuje a domluvíte se na čase dodání. Prosíme proto, abyste při objednávání zboží uvedl(a) své tel.číslo.

Doručení prostřednictvím České Pošty

Česká pošta obvykle doručuje do 24 hodin po celé ČR. V den expedice obdržíte podrobný e-mail s číslem balíku a datem doručení. Balíky jsou doručovány v pracovní dny, v běžné doručovací době, kterou Česká pošta nabízí v dané lokalitě. V případě, že nebudete zastiženi na uvedené adrese, bude zásilka uložena na nejbližší poště skladující balíky a Vy budete upozorněni tzv. Výzvou ve Vaší schránce. Pozor. Pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.